آگهی بنری
درج تبلیغات بنری
.
خرید بک لینک شرکت نرم افزار عارف رایانه

تبلیغات متنی

روز تاریخی بورس با معامله ۳ میلیارد سهم

10 ۰۹ آبان ۱۳۹۵ اخبار بورس , اخبار سهام , دسته‌بندی نشده خانه » اخبار بورس » روز تاریخی بورس با معامله ۳ میلیارد سهم سیب رنک

طبق بررسی های بدست امده شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با یک و نیم واحد کاهش به ۸۰ هزار و ۳۳۹ واحد رسید. به گزارش سهام نت، امروز سهامداران بیش از سه میلیارد و ۱۱۸ میلیون سهم و حق تقدم را به ارزش ۴۱۶ میلیارد تومان دست به دست کردند. امروز یکی از روزهای تاریخی بورس است.

اخبار جدید بورس از روز تاریخی بورس

این آمار یک رکورد جهانی محسوب می شود. ارزش بازار سهام به قیمت جاری هم حدود ۳۳۵ هزار میلیارد و۷۶۵ تومان است.

صعود هیجانی روز شنبه شاخص بورسرا نباید نادیده گرفت.

.

.روز تاریخی بورس با معامله ۳ میلیارد سهم

روز تاریخی بورس با معامله ۳ میلیارد سهم

به گفته کارشناس بازار سرمایه بورس اوراق بهادار روز شنبه اوج هیجان خود را تجربه و عمده شرکت های موثر بر شاخص بورس نیز با رشد قابل توجهی مواجه شد.

سید سلمان نصیر زاده در مصاحبه با رادیو اقتصاد یکی از مولفه های مهم رشد در بازه زمانی فعلی را بازارهای جهانی دانست و افزود: در هفته گذشته قیمت محصولاتی همچون سنگ آهن، فولاد، پتروشیمی (اوره و متانول) بر مدار افزایشی بوده است.

سید سلمان نصیر زاده با بیان اینکه قیمت اوره و متانول به ترتیب بالای ۲۱۰ و ۲۷۰ دلار رسید، اظهارداشت: متانول از محصولات مهم صنایع پتروشیمی است.

کارشناس بازار رسرمایه گفت: در حقیقت نمادهای محصولاتی از قبیل سنگ آهن، فولاد و متانول در بورس مورد عرضه و تقاضا قرار می گیرد و جزء نمادهای موثر بر بازار است.

خبر جدید بورس از روز تاریخی بورس با معامله ۳ میلیارد سهم

وی در ادامه به تاثیرپذیری نمادهای مزبور از رشد قیمت های جهانی دیروز (شنبه) اشاره کرد و افزود: این نمادها به دلیل اینکه تاثیر موثری بر شاخص بورس دارد روز گذشته بازار سهام با یک جهش قابل توجهی به بیش از یک هزار واحد صعود و وارد کانال ۸۰ هزار واحد شد.

نصیرزاده بیان داشت: هفته های گذشته روند شاخص روند متعادل و رو به صعودی بود اما دیروز بازار بورس اوج هیجان را تجربه کرد.

وی با بیان اینکه امروز از هیجان دیروز طبق انتظار عمده فعالان بازار خبری نیست، یادآورشد: شاخص امروز با افت یک و نیم واحدی به ۸۰ هزار و ۳۳۹ واحد رسیده است.


# # # # # # # # #

نظرات